wyroby oryginalne

Wyroby oryginalne

Prace o charakterze rzemieślniczym i rękodzielniczym, na zamówienie, według indywidualnego projektu, w pełni oryginalne są w cenie. Praca w Kargowej, a raczej rynek pracy zmusza do kreatywności i oryginalności. Licząc na pokaźne sumy z prowadzenia własnej działalności, trzeba sięgać po usługi, wyroby zaskakujące klienta, a jednocześnie takie, na jakie odnotowuje się popyt i brak nasycenia rynku.

Z uwagi na fakt, iż praktycznie wszystko można sprzedać przez internet, nie musimy bazować na lokalnym rynku i chcieć sprostać wyłącznie klientom z Kargowej czy okolicy. Możemy również prowadzić setną firmę stolarską, ale nie szukać klientów wokół zakładu, a nieco dalej wykonując wyroby drewniane na zamówienie online. Czasem zastanawia nas, jak to jest, że szereg firm z tej samej branży jest w stanie utrzymać się na rynku w niewielkiej mieścinie, gdzie popyt na te wyroby nie jest zbyt duży. To właśnie internet, eksport ratuje sytuację i daje możliwość zdrowej konkurencji.

Kargowa to wyjątkowa miejscowość, w której wiele osób zdążyło się poddać, zanim osiągnęło sukces, zadowolenie z pracy. Mimo iż bezrobocie nie jest już tak duże, to młodzież od razu po szkole planuje wyjazd z rodzinnej miejscowości z obawy o swoją przyszłość zawodową, dochody. Wybierają łatwiejsze życie w większym mieście, pozostają wytrwali. Jednak zauważa się, iż ci, którzy zostali, są zadowoleni, rozwijają swoje biznesy, a z uwagi na niższe koszty uzyskania, prowadzenia biznesu, mają szanse na wyższe zyski niżeli ich koledzy w większych metropoliach.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *