młodzież górą

Młodzież górą

Młode osoby zazwyczaj maja zupełnie inne spojrzenie na świat i jego problemy niżeli dorośli, doświadczeni życiem. Spojrzenie to bywa ryzykowne, jednak często pozwala na sformułowanie konstruktywnej krytyki będącej doskonałą bazą do zastanowienia się nad zmianami. Młodzieży zazwyczaj na rynku pracy brakuje doświadczenia.

Polska młodzież uchodzi za doskonale wykształconą i kreatywną jak również pracowitą. Młodzi ludzie mają chęci do pracy i motywację do rozwoju. Praca w Witnicy niestety oferuje niewiele ofert pracy adekwatnych do oczekiwań młodzieży. Ta sytuacja wyzwala w młodych osobach przedsiębiorcze decyzje, odwagę biznesową. Dzięki młodym kreatywnym przedsiębiorcom rynek się może rozwijać a Witnica poszczycić nie jednym sukcesem gospodarczym.

Włodarzom Witnicy zależy zatem na krzewieniu przedsiębiorczości w społeczności lokalnej od najmłodszych lat. Tym samym nie brakuje lekcji edukacji biznesowej, konkursów i rozmaitych imprez wspierających przedsiębiorcze myślenie. Młodzież wytycza kierunek zmian w Witnicy. To bardzo pożądany kierunek rozwoju gospodarczego, zwłaszcza w chwili gdy gospodarka dynamicznie brnie do przodu, a Polacy łapią oddech dzięki rosnącej ilości miejsc pracy. Pozytywne zmiany na rynku pracy nie omijają Witnicy. Mieszkańcy już zauważają poprawę w zakresie szukania pracy, zarobków, warunków zatrudnienia.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *