wiele możliwości

Wiele możliwości

W Zielonej Górze mamy możliwość pracy w wielu profesjach, od pracownika produkcyjnego po bankowca, managera wysokiego szczebla. Dzięki temu zróżnicowaniu ofert niemalże każdy am szanse znaleźć propozycje dla siebie. Oferty pracy w Zielonej Górze dostępne są zarówno w lokalnych serwisach jak również w ogólnokrajowych. Firmy funkcjonujące na rynku również są mocno zróżnicowane od tych niewielkich, rodzinnych, po światowe koncerny z oddziałami właśnie w  tym mieście.

Rozwój gospodarczy Zielonej Góry jest ściśle związany z jej położeniem. Miasto niemalże graniczy z Niemcami co daje możliwość inwestowania w nim zachodnich firm. Niestety ta atmosfera nie przekłada się na wzrost zarobków. Wbrew pozorom w Zielonej Górze zarabia się podobnie jak w Łodzi czy Włocławku mimo iż takowego sąsiedztwa nie mają. Mieszkańcy miasta narzekają na rynek pracy, jednak porównując sytuacje z mniejszymi miejscowościami w warmińsko-mazurskim czy na Lubelszczyźnie, Zielona Góra ma doskonałe warunki pracy, płacy i nie tylko.

Rozwój firm produkcyjnych, handlowych stwarza kolejne miejsca pracy w rozmaitych profesjach, zarówno tych klasycznych jak piekarz czy fryzjer, bądź bankowiec, jak i nowych i niszowych jak technolog żywności, czy programista aplikacji mobilnych, bądź tez florysta ślubny. Nie mając pracy warto jest pomyśleć nad przekwalifikowaniem się, spróbowaniem czegoś nowego, na zawody na który rośnie popyt.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *