przedstawiciel finansowy

Przedstawiciel finansowy

Posted by

Kiedy chcemy otworzyć konto czy uzyskać kredyt czy pożyczkę udajemy się w tym celu do banku. W placówce pracownik banku przeprowadza z nami wywiad i sprawdza nasza zdolność kredytową. Jeżeli spełniamy kryteria podpisujemy umowę i tym samym akceptujemy warunki pożyczki oraz wysokość rat miesięcznych, po czym pieniądze zostają nam wypłacone w gotówce lub przelane na nasze konto. Możemy tez uruchomić pożyczkę drogą internetową jeżeli mamy elektroniczny dostęp do naszego konta i banku.

Na rynku powstaje coraz więcej firm oferujących pożyczki gotówkowe, jednak te firmy nie są standardowymi bankami. Najczęściej przedstawiciel takiej firmy przychodzi do domu konsumenta i tam na miejscu podpisuje dokumenty i wypłaca pieniądze w gotówce. Po uruchomieniu pożyczki, przedstawiciel w okresach tygodniowych najczęściej, pojawia się w miejscu zamieszkania pożyczkobiorcy w celu otrzymania raty za pożyczkę. Takich firm na rynku jest coraz więcej dlatego też pojawia się dużo ogłoszeń o zapotrzebowaniu na przedstawiciela finansowego.

Ostatnio takie ogłoszenie pojawiło się w miejscowości Świebodzin w województwie lubuskim. Praca w Świebodzinie polegała na egzekwowaniu spłaty rat za udzieloną pożyczkę, zgodnie z harmonogramem spłat, poszukiwanie potencjalnych klientów firmy, budowanie relacji z nowymi i stałymi klientami firmy oraz doradzanie klientom najlepszej opcji pożyczki gotówkowej, dostosowanej do potrzeb oraz możliwości finansowych klientów. Praca odbywała się w oparciu o samozatrudnienie, a wynagrodzenie było zależne od wyników sprzedażowych.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *