pracownik produkcji

Pracownik produkcji

Posted by

Oprócz przeszukiwania ogłoszeń w internecie czy w prasie istnieje jeszcze kilka innych sposobów poszukiwania pracy. Poszukujący pracy mogą skorzystać z ogłoszeń o pracy zamieszczanych w Powiatowych Urzędach Pracy. Jednak aby móc skorzystać z takiego ogłoszenia, trzeba zarejestrować się w urzędzie i otrzymać status osoby bezrobotnej. Bez rejestracji, nie można aplikować na ogłoszenia znajdujące się w Urzędzie Pracy.

Na rynku istnieją również agencje pośrednictwa pracy. Są to specjalne firmy wyspecjalizowane w zatrudnianiu pracowników. Takie firmy czerpią zyski prowizyjne za znalezienie pracownika do danej firmy. Najczęściej z usług agencji pośrednictwa pracy korzystają firmy potrzebujące pracowników na linie produkcyjne, firmy przemysłowe oraz firmy usługowe. Każdy poszukujący pracy będzie mógł znaleźć ogłoszenie, które najbardziej mu odpowiada.

Ostatnio jedna z takich firm rekrutowała pracowników w mieście  Zielona Góra w województwie lubuskim. Agencja poszukiwała pracowników do pracy przy linii produkcyjnej w jednej z fabryk położonych w okolicy miasta. Praca w Zielonej Górze jest dostępna w systemie dwuzmianowym, jednak pracodawca zapewnia wolne weekendy. Firma potrzebuje około dwudziestu nowych pracowników, ponieważ musi na parę miesięcy zwiększyć produkcję w związku z zamówieniem jakie musi zrealizować. Zwrócili się do agencji dlatego, ponieważ daje ona gwarancję zatrudnienia wymaganej liczby osób w szybkim czasie. Gdyby firma sama przeprowadzała rekrutację, trwałaby ona zapewne kilka miesięcy.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *