pokojowa na statki rzeczne

Pokojowa na statki rzeczne

Posted by

W dzisiejszych czasach trwa nieustająca pogoń za pieniędzmi. Żyjemy w pośpiechu i często naszym głównym celem jest uzyskanie dobrego stanowiska pracy w celu wysokich zarobków. Im więcej pracujemy, tym więcej zarabiamy i tym bardziej brakuje nam wolnego czasu. Osoby które piastują wysokie stanowiska, w momencie kiedy już znajdą czas wolny, chcą go spędzić inaczej niż na kanapie przed telewizorem. Dlatego też powstaje coraz więcej firm oferujących aktywne spędzenie czasu wolnego.

Na rynku pojawiają się firmy oferujące spędzenie wolnego czasu na jeździe quadem, oferujące jazdę konną, spływy pontonowe po rzekach czy też wyprawy statkiem pasażerskim. Te ostatnie proponują osobom zainteresowanym rejsy po rzekach w specjalnie przeznaczonych do tego statkach pasażerskich. Z racji tego że jest to coraz bardziej popularna forma rozrywki pozwalająca na odpoczynek i zwiedzanie jednocześnie, chętnych na takie rejsy jest coraz więcej. Dlatego też firmy oferujące taka rozrywkę potrzebują pracowników.

Ostatnio ukazało się ogłoszenie w miejscowości Szlichtyngowa w województwie lubuskim. Praca była dostępna dla pokojowych. Pracodawca w ogłoszeniu zaznaczył że kandydaci powinni mieć minimum roczne doświadczenie na tym stanowisku pracy w hotelu. Najlepiej poparte referencjami. Oprócz tego wymogiem koniecznym była znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, dlatego iż z takich wycieczek często korzystają osoby spoza granic naszego kraju. Praca była wyjazdowa, ponieważ taki rejs trwał często kilka dni do tygodnia.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *