Praca: Tokarz konwencjonalny

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Tokarz konwencjonalny
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/20/0021
OBOWIĄZKI:
- ustawianie i obsługa maszyn konwnecjonalnych wg rysunku technicznego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego


Wymagania inne:

umiejeność pomiaru detali

Miejsce pracy:

Świebodzin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 18 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty:

Tokarz / frezer cnc

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu
Dodano: wczoraj
Lokalizacja: Lipna

Obsługa maszyn CNC Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweWymagania inne:Osoba do przyuczenia przez Pracodawcę.

Tokarz/frezer obrabiarek sterowanych numerycznie

Pracodawca: Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra
Dodano: wczoraj
Lokalizacja: Zielona Góra

obsługa frezarek, sterowanych numerycznie, wykonywanie detali na podstawie programów przygotowanych przez technologów, utrzymanie dobrego stanu technicznego...

Tokarz

Pracodawca: Armadas
Dodano: 2020-02-17
Lokalizacja:

 Opis firmy: Firma specjalizuje się w dziedzinie obróbki skrawaniem w sektorze metalowym oraz tworzyw sztucznych. Zakres obowiązków:samodzielne...

Tokarz/frezer obrabiarek sterowanych numerycznie

Pracodawca: Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra
Dodano: 2020-02-08
Lokalizacja: Zielona Góra

obsługa frezarek, sterowanych numerycznie, wykonywanie detali na podstawie programów przygotowanych przez technologów, utrzymanie dobrego stanu technicznego...