Praca: Stolarz-montażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Stolarz-montażysta
Miejsce pracy: Czarnowice
Numer: StPr/19/0552
OBOWIĄZKI:
obróbka drewna i materiałów drewnopochodnych, montaż stelaży do mebli wypoczynkowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Czarnowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty:

Stolarz

Pracodawca: Passion 2 care
Dodano: 2019-09-13
Lokalizacja:

Miejsce pracy: Irlandia Czytanie planów, rysunków i szkiców, w celu pełnego zrozumienia wymogów projektuWykonywanie pomiarów i obliczanie wielkości i...

Stolarz

Pracodawca: Humanus Personalservice GmbH
Dodano: 2019-09-13
Lokalizacja:

Opis stanowiska / Obowiązki:montaż mebli lub wykonywanie konstrukcji drewnianychobróbka drewnaobsługa urządzeń/maszyn stolarskichWymagania:komunikatywna...

Stolarz

Pracodawca: Techno – Projekt GmbH
Dodano: 2019-09-11
Lokalizacja:

Miejsce pracy: Niemcy  Opis stanowiskaProdukcja mebliProdukcja stolarki okiennej i drzwiowejMontaż mebli i wyposażenia sklepówProdukcja i montaż...

Stolarz-montażysta

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Dodano: 2019-08-18
Lokalizacja: Czarnowice

obróbka drewna i materiałów drewnopochodnych, montaż stelaży do mebli wypoczynkowychWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe