Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
Sprzedawca
Miejsce pracy: Lubsko
Numer: StPr/20/0481
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
Miejsce pracy:

Lubsko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Zobacz podobne oferty:

Sprzedawca - Doradca Klienta

Pracodawca: MONNARI TRADE S.A.
Dodano: dzisiaj
Lokalizacja:

Salony Monnari w C.H. na terenie PolskiLista naszych salonów dostępna na stronie: https://emonnari.pl/salonyOd kandydatów oczekujemy:doświadczenia w pracy...

Sprzedawca - Kasjer

Pracodawca: Abra S.A.
Dodano: wczoraj
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Nasz Sprzedawca:Rozumie potrzeby KlientówLubi i chce sprzedawaćDo pracy motywuje Go system premiowyPracuje zespołowo, dzieli się wiedząChcesz być jednym...

Sprzedawca

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich
Dodano: 2020-07-04
Lokalizacja: Strzelce Krajeńskie

Wg programu stażuPOWERWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWymagania dodatkowe:Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Sprzedawca

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie
Dodano: 2020-07-02
Lokalizacja: Łęgoń

zgodnie z programem stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: gimnazjalne, brak