Praca: Sprzedawca-kasjer

Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie
Sprzedawca-kasjer
Miejsce pracy: Wschowa
Numer: StPr/18/0519
OBOWIĄZKI:

obsługa klienta, wykładanie towaru, zamówienia itp.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, handlowe

Miejsce pracy:

Wschowa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty:

Sprzedawca - Doradca Klienta

Pracodawca: MONNARI TRADE S.A.
Dodano: 2018-12-08
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Salon Monnari w C.H. w Gorzowie WielkopolskimOd kandydatów oczekujemy: doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku wykształcenia min. średniego z...

Kierowca - sprzedawca

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie
Dodano: 2018-12-07
Lokalizacja: Wschowa

sprzedaż i handel obwoźny pieczywaWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodoweWymagania inne:Milew idziane doświadczenie zawodowe.

Sprzedawca na stacji paliw

Pracodawca: Punkt Pośrednictwa Pracy Słubice
Dodano: 2018-12-07
Lokalizacja: Słubice

obsługa klientaWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: chęci i motywacja do pracy

Sprzedawca w saloniku prasowym

Pracodawca: Punkt Pośrednictwa Pracy Słubice
Dodano: 2018-12-07
Lokalizacja: Słubice

obsługa klientaWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, handloweJęzyk: niemiecki, w mowie - słaby, w piśmie - słaby Wymagania...