Praca: Specjalista / Inspektor ds. BHP

Ogłoszenie numer: 3433826, z dnia 2020-06-29

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista / Inspektor ds. BHP

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: teren Polski i Europy Zachodniej

Zadania:

  • Współtworzenie nowych standardów, procedur oraz udział w certyfikacji systemów zarządzania firmy.
  • Nadzór nad stanem bezpieczeństwa w firmie oraz kontrola warunków pracy i przestrzegania obowiązujących przepisów i procedur.
  • Rekomendowanie i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa pracy, usprawniających funkcjonowanie obszaru BHP w firmie.
  • Stała poprawa bezpieczeństwa pracy i minimalizacja ryzyka zawodowego.

Wymagania

  • Wykształcenie o kierunku BHP - preferowane wyższe techniczne i studia podyplomowe o kierunku BHP.
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie w branży przemysłowej lub budowlanej.
  • Język angielski i/lub niemiecki.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Akceptacja pracy w delegacji.
  • Znajomość normy SCC* 2017/6.0 będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Elastyczny system zatrudnienia w zależności od potrzeb kandydata.
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych kwalifikacji / certyfikatów a także osiągnięć.
  • Odpowiedzialne stanowisko oraz duży zakres samodzielności.
  • Możliwość osobistego i zawodowego rozwoju poprzez szkolenia i pracę w dynamicznym zespole.