Praca: Pracownik obsługi ośrodka/pracownik gastronomii

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich
Pracownik obsługi ośrodka/pracownik gastronomii
Miejsce pracy: Długie
Numer: StPr/21/0196
OBOWIĄZKI:
Wg. harmonogramuPOWER
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Umiejętności organizacyjne.

Miejsce pracy:

Długie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Zobacz podobne oferty:

Doradca infolinii medycznej

Pracodawca: Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra
Dodano: wczoraj
Lokalizacja: Zielona Góra

- udzielanie informacji dotyczących dokumentów potwierdzających prawo do świadczeń, wysokości do składki, zasad dotyczących e-recept, e-skierowań i...

Nauczyciel logopeda

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Lokalizacja: Bobrowice

1. Pełnienie obowiązków logopedy w szkole podstawowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Pracownik gospodarczy

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie
Lokalizacja: Sulęcin

Pracownik gospodarczy - pielęgnacja terenów zielonych (również w okresie zimowym), utrzymanie w czystości ciągów komunikacyjnych oraz hali produkcyjnych...

Menadżer

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą

kierowanie zmianą, przygotowywanie posiłków, obsługa klientów, szkolenia nowych pracowników z przygot. posiłków, zarządzanie Wymagania konieczne:...