Praca: Pomocnik konserwatora

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich
Pomocnik konserwatora
Miejsce pracy: Strzelce Krajeńskie
Numer: StPr/20/0231
OBOWIĄZKI:
Wg programu stażuPOWER
Miejsce pracy:

Strzelce Krajeńskie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Zobacz podobne oferty:

Konserwator PSG

Pracodawca: GENERAL PROPERTY SP. Z O.O.
Dodano: wczoraj
Lokalizacja:

Jeśli chcesz odpowiadać za: Wykonywanie przeglądów i napraw oświetlenia awaryjnego/ewakuacyjnegoWykonywanie przeglądów i napraw oświetlenia ppoż....

Konserwator instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Dodano: 2020-03-27
Lokalizacja: Zielona Góra

Montaz urządzeń i instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnychWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWymagania inne:wykształcenie min....

Konserwator części / sprzętu

Konserwacja części/sprzętu-prowadzenie bieżące utrzymanie i konserwację części sprzętu, maszyn i urządzeń o różnym przeznaczeniu i różnej...