Praca: Pomoc nauczyciela świetlicy szkolnej

Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie
Pomoc nauczyciela świetlicy szkolnej
Miejsce pracy: Wędrzyn
Numer: StPr/19/0507
OBOWIĄZKI:

- pomoc w organizowaniu pracy opiekuńczo-wychowawczej; - spełnianie w stosunku do dzieci czynności obsługowych; - uczestniczenie w wycieczkach, spacerach; - utrzymanie w ładzie porządku pomieszczenia świetlicy i sali zajęć w przedszkolu; - dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania inne:

stan zdrowia pozwalający na zatrudnienmie na wskazanym stanowisku.

Miejsce pracy:

Wędrzyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie