Praca: Mechanik samochodów osobowych

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Mechanik samochodów osobowych
Miejsce pracy: Bojadła
Numer: StPr/18/2741
OBOWIĄZKI:

Naprawa pojazdów

WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Bojadła

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/mechanik-samochodow-osobowych_2121768.html
Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze