Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Kucharz
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/19/0667
OBOWIĄZKI:
Kucharz -przygotowanie posiłków.Praca w godzinach 12-22:00, w piątki-soboty-niedziele przy obsłudze imprez do 24:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

mile widziana znajomość języków angielski lub niemiecki

Miejsce pracy:

Nowa Sól


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty:

Kucharz

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
Dodano: 2019-08-16
Lokalizacja: Niwica

gotowanie posiłków w stołówce szkolnej dla dzieciWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: gastronomiczneWymagania inne:Oferta...

Kucharz

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Międzyrzeczu
Dodano: 2019-08-12
Lokalizacja: Nowe Gorzycko

przygotowywania potraw kuchniwłoskiejWymagania konieczne:Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 5)Wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczneJęzyk:...

Kucharz

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Dodano: 2019-08-10
Lokalizacja: Zielona Góra

Przyrządzanie potraw, przygotowywanie półproduktów, kontrola jakości i przydatności do spożycia, dbanie o porządek stanowiska pracyWymagania...

Kucharz

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Międzyrzeczu
Dodano: 2019-08-09
Lokalizacja: Pszczew

praca w kuchniWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe