Praca: Kierownik robót elektrycznych

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa w systemie zaprojektuj – wybuduj.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kierownik robót elektrycznych

Miejsce pracy – budowy na terenie Polski

Obowiązki:
  • Nadzór nad realizacją prac w zakresie instalacji elektrycznych na budowie
  • Analiza ofert podwykonawców
  • Negocjacje warunków umów z podwykonawcami i wybór podwykonawców
  • Rozliczanie i odbiór robót od podwykonawców w zakresie branży elektrycznej
  • Koordynacja robót elektrycznych realizowanych przez podwykonawców
  • Kontrola kosztów inwestycji w czasie jej trwania oraz współudział w zarządzaniu kosztami budowy
  • Nadzór nad przestrzeganiem  procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • Mile widziane uprawnienia budowlane wykonawcze do prowadzenia robót bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji elektrycznych
  • Minimum 2 lata doświadczenia w bezpośrednim wykonawstwie projektów elektrycznych
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków
W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.