Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Fryzjer
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/19/0249
OBOWIĄZKI:

obsługa klientów salonu (doradztwo, usługi fryzjerskie: strzyżenie, czesanie, koloryzacja, doczepianie, pielęgnacja itp.), odsprzedaż kosmetyków, dbanie o czystość w salonie, dezynfekcja narzędzi, udział w szkoleniach

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Fryzjer*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe, zawód fryzjer; miła aparycja, umiejetność pracy w zespole, komunikatywność

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim