Praca: Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Doradca klienta
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/20/0150
OBOWIĄZKI:
- szkolenie bhp i ppoż.,- zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji,- analizowanie potrzeb klienta,- prezentacja oferty sklepu, doradzanie klientowi,- obsługa systemu komputerowego,- szkolenie z zakresu instrukcji wizualizacji salonu,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Świebodzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie