Praca: Barman

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Barman
Miejsce pracy: Lubartów
Numer: StPr/19/0846
OBOWIĄZKI:
Obsługa ekspresu do kawy, przygotowywanie deserów oraz innych wyrobów kulinarnych klientom, sprzedaż w/w produktów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Lubartów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty:

Barman / Barmanka

Pracodawca: City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom.
Dodano: 2019-12-05
Lokalizacja:

wysoka kultura osobista oraz zdolności w zakresie komunikacji bezpośredniejentuzjazm i empatia w codziennej pracyznajomość języka angielskiego w stopniu...

Barman

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Dodano: 2019-12-02
Lokalizacja: Lubartów

Obsługa ekspresu do kawy, przygotowywanie deserów oraz innych wyrobów kulinarnych klientom, sprzedaż w/w produktów.Wymagania konieczne:Wykształcenie:...