odważne inwestycje

Odważne inwestycje

Posted by

Do odważnych świat należy. O ile sporo osób jest zachowawczych i ostrożnych, to są też osoby przebojowe, które nie załamują się złymi prognozami, nie zważają na wskaźniki bezrobocia tylko brną dalej z własnymi pomysłami, realizując je. Tak bywa w kwestii prywatnych firm, młodych przedsiębiorców.

Co prawda władze gminy zachęcają do inwestowania, wspierając dotacjami i szkoleniami młodych zdecydowanych i kreatywnych ludzi, to jednak nie każdy biznes bywa udany. Czasami trzeba znaleźć właściwą niszę, by móc myśleć o sukcesie.

Jakby nie patrzeć gmina Nowogród Bobrzański to gmina wiejska i to użytki rolne stanowią tutaj główne przychody. Produkcja rolna jest uniezależniona od lokalizacji. Pewnym utrudnieniem w uzyskaniu dochodów jest ilość użytków w porównaniu z zalesieniem obszaru gminy, które utrzymuje się na poziomie aż 59%. to znacząco wstrzymuje wszelkie inwestycje w przemysł, produkcję i rozwój rynku. To zaś pociąga za sobą stagnację wśród mieszkańców, którzy mają wybór trwać w beznadziejnej sytuacji lub wyjechać i rozwijać skrzydła biznesu czy też własnych kwalifikacji.

Bez wątpienia kariery w korporacji na wysokim stanowisku w Nowogrodzie Bobrzańskim zrobić się nie da, co najwyżej można uzyskać zatrudnienie w  strukturze urzędniczej gminy. Gdy mamy takie aspiracje czeka nas konieczność dalekiego dojazdu do pracy lub też przeprowadzka na stałe.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *