kontroler skarbowy

Kontroler Skarbowy

Posted by

Posada Państwowa była kiedyś bardzo pożądana. Panowało przeświadczenie, że osoby pracujące na posadzie państwowej nie muszą się bać o pracę czy że zostaną nagle zwolnione oraz że na państwowej posadzie nie ma zbyt wiele obowiązków i czy się z nich pracownik wywiązuje czy też nie , pensje i tak dostanie wysoką. Ciężko było ubiegać się o państwowe stanowisko. Obecnie jest łatwiejszy dostęp jednak jest on związany z wypełnieniem pewnych formalności i dokumentów. Ostatnio na jednym z lokalnych portali internetowym, zawierającym ogłoszenia o pracę, ukazało się ogłoszenie dotyczące państwowej posady w miejscowości Szlichtyngowa w województwie lubuskim.

Praca w Szlichtyngowej dotyczyła pracy na stanowisku kontrolera skarbowego w lokalnej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.  W ogłoszeniu były rozróżnione wymagania niezbędne oraz wymagania dodatkowe.  Wymagania niezbędne stawiane kandydatom to : wykształcenie średnie, minimum półtora roku doświadczenia w pracy biurowej lub w administracji, znajomość przepisów ordynacji podatkowej oraz przepisów prawa podatkowego, posiadanie obywatelstwa polskiego, umiejętność obsługi komputera, korzystanie w pełni z praw publicznych, nieskazanie prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne lub przestępstwo skarbowe, komunikatywność oraz umiejętność dobrej organizacji pracy. Z wymagań dodatkowych pracodawca wymienia: wykształcenie wyższe, doświadczenie na poziomie roku w obszarze prawa podatkowego.

Osoby chcące ubiegać się o tę posadę zobowiązane są do udokumentowania informacji zawartych w CV oraz napisanie listu motywacyjnego. Dołączenie referencji będzie dodatkowym atutem.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *