konsultantka ds. kosmetyków

Konsultantka ds. kosmetyków

Posted by

Obecnie na rynku mamy dostępną całą masę kosmetyków. Kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów, kosmetyki do makijażu do demakijażu, naturalne, nawilżające, ujędrniające itp. Można by wymieniać ich rodzaje do rana. Tak samo jak kosmetyków i ich rodzajów, dużo jest także firm zajmujących się ich produkcją i sprzedażą. Na rynku mamy nie tylko nasze rodzime firmy. Dużo kosmetyków pochodzi od firm zagranicznych.

Niektóre firmy oferują tradycyjną formę sprzedaży w drogeriach, aptekach czy punktach handlowych. Niektóre dostępne są tylko w określonych drogeriach, a jeszcze inne są dostępne tylko jednym kanałem dystrybucji. Chodzi tutaj o specjalne konsultantki. Są to osoby zarejestrowane w programie danej marki. Podpisują one specjalną umowę, która określa warunki finansowej każdej z konsultantek.

Konsultantki co miesiąc otrzymują nowy katalog z kosmetykami. Ich zarobkiem jest prowizja od sprzedaży jak największej ilości kosmetyków. Ostatnio poszukiwane były osoby zainteresowane pracą w charakterze konsultantki w Żaganiu. Praca w Żaganiu ma charakter pracy dodatkowej. Nie ma tutaj narzuconych reguł sprzedaży ani żadnych limitów. Wynagrodzeniem konsultantki jest prowizja, i im więcej sprzeda kosmetyków tej marki, tym więcej pieniędzy pojawi się na jej koncie. Najczęściej konsultantki praktykują wrzucanie katalogów do skrzynek pocztowych wraz ze swoim numerem telefonu. Często też zostawiają je w salonach fryzjerskich czy kosmetycznych.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *